IR680630201903310391767001 آینده به شما نزدیک است - ارسال ایمیل بی هویت با Note2Email
ترفندستان ● مرجع اخبار و اطلاعات کامپیوتری ، اینترنت ، موبایل و آنچه شما بخواهید
تاریخ : پنجشنبه 23 شهریور 1391
نویسنده : Mohsen Jamshidi Zarmehri
امروز قصد دارم سایتی را معرفی کنم که به وسیله آن می توانید ایمیلی ارسال کنید که هیچ مشخصاتی از شما در آن نباشد. در این سایت برای ارسال ایمیل نیازی به ثبت نام ندارید و در کمتر از 1 دقیقه می توانید ایمیل خود را ارسال کنید. در وهله اول وقتی که نامی از این گونه سرویس ها به میان می آید ذهن ها بیشتر متوجه بعد منفی(مردم آزاری) قضیه می شود ولی در بعضی موارد اینگونه سرویس ها می توانند مفید نیز باشند. به طور مثال در کافی نت ها که ممکن است امنیت کافی را نداشته باشند شما می توانید بدون ورود به اکانت ایمیل خود، از این سرویس برای ارسال ایمیل استفاده کنید.
 

نام این سایت یا به نوعی این سرویس Note2Email هست. که به راحتی با ورود به آن و پر کردن فرم ارسال ایمیل می توانید ایمیلی را ارسال نمایید. تمام موارد واضح هستند و فقط نکته قابل ذکر این است که در این فرم گزینه ای به نام Encrypt وجود دارد. توسط این گزینه می توانید متن نامه خود را کد گذاری نمایید تا افراد دیگری نتوانند آن را بخوانند. به این شکل که در قسمت Encryption Key یک کلمه یا عبارت را به عنوان کلید وارد کنید، سپس با زدن دکمهEncrypt متن نامه شما بر اساس کلیدی که وارد کرده اید کد گذاری می شود. قابل ذکر است وقتی که ایمیل را ارسال کردید، دریافت کننده ایمیل برای خواندن ایمیل به کلمه یا عبارتی که به عنوان کلید وارد کردید نیاز دارد. در این حالت می توانید مطمئن شوید که ایمیل ارسالی فقط توسط فردی که کلمه کلیدی را دارد خوانده خواهد شد.

در انتها برای اینکه از ارسال ایمیل به صورت بی نام و نشان از طریق این سرویس جلوگیری کنید می توانید آدرس ایمیل خود را گزارش کرده تا دیگر شخصی نتواند ایمیلی برای شما ارسال کند. برای اینکار نیز در انتهای ایمیل ارسال شده لینکی وجود دارد که با کلیک بر روی آن، ایمیل شما در blacklist این سایت قرار می گیرد و شخصی نمی تواند ایمیلی برای شما بفرستد.موضوعات مرتبط: ایمیل ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
ابزار اینستا گرام
ابزار تلگرام

progress:
 
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic