IR680630201903310391767001 آینده به شما نزدیک است - بازیابی ایمیل‌های حذف شده!
ترفندستان ● مرجع اخبار و اطلاعات کامپیوتری ، اینترنت ، موبایل و آنچه شما بخواهید
تاریخ : پنجشنبه 23 شهریور 1391
نویسنده : Mohsen Jamshidi Zarmehri

 

اگر به طور اتفاقی یا بر اثر یك اشتباه فایلی را از روی‌ هارددیسك رایانه حذف كنید، نرم‌افزارها و روش‌های مختلفی وجود دارد كه به كمك آنها می‌توانید فایل حذف شده خود را بازیابی كنید.

اما به نظر شما اگر یك ایمیل را اشتباهی پاك كنید باز هم راهی برای بازیابی آن وجود دارد؟ اگر از كاربران سرویس‌های ایمیلی بجز ‌هات‌میل (Hotmail) باشید، پاسخ ما به شما منفی است! اما كاربران‌هات‌میل این امكان را دارند كه ایمیل‌هایی را كه از پوشه حذف شده‌ها نیز پاك كرده‌اند، بازیابی كنند. پس اگر شما هم از این سرویس ایمیل استفاده می‌كنید و می‌خواهید با روش انجام این كار آشنا شوید، ‌باید طبق مراحل زیر عمل كنید:

1‌‌ـ‌ ابتدا وارد محیط كاربری خود در هات میل شوید.

2‌‌ـ‌ از منوی موجود در سمت چپ صفحه، روی گزینه Deleted كلیك كنید تا پنجره ایمیل‌های حذف شده برای شما نمایش داده شود.

3‌‌ـ‌ در انتهای این صفحه لینكی وجود دارد كه عنوان آن عبارت است از:

Recover deleted messages

4‌‌ـ‌ روی لینك ذكر شده در مرحله 3 كلیك كنید و منتظر بمانید (باتوجه به تعداد ایمیل‌های قابل بازیابی شما بین یك تا چند دقیقه زمان نیاز است). پس از پایان عملیات بازیابی مشاهده می‌كنید كه ایمیل‌های قابل بازیابی شما در بخش Deleted به نمایش درآمده‌اند.

توجه: سرویس‌هات میل قادر است ایمیل‌هایی را بازیابی كند كه مدت زمان زیادی از حذف آنها نگذشته باشد؛ پس چنانچه ایمیلی را خیلی وقت پیش حذف كرده‌اید و با عملیات بازیابی نیز قادر به بازیابی آن نشده‌اید، بهتر است آن را فراموش كنید!

موضوعات مرتبط: ایمیل ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
ابزار اینستا گرام
ابزار تلگرام

progress:
 
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات